Bierzesz ślub latem? Zadbaj o kwiatowe akcenty!

Foto: Pinterest.com

Szukasz inspiracji na motyw przewodni Twojego ślubu, a wciąż nie masz dobrego pomysłu? Chętnie służę pomocą. Dziś pokażę wszystkim pannom i panom młodym, którzy postanowili powiedzieć sobie „tak” w okresie letniej kanikuły, jak wykorzystać kwiatowe akcenty i wpleść je w różne elementy ślubnych dekoracji. Z resztą nie tylko dekoracji, o czym przekonacie się już za chwilę. Proste sposoby, jak i te nieco bardziej wyrafinowane, klasyczne i bardzo odważne. Wszystkie stanowią bardzo fajny pomysł z osobna, zaś razem tworzą kapitalną wręcz całość, doskonale dograną w każdym szczególe.

Malowane kwiaty na weselnym torcie

Foto: Pinterest.com

Kwiaty to świetny akcent na wielu elementach typowo ślubnych. Jednym z nich jest tradycyjny tort weselny, który musi wyglądać imponująco. Zwykle to on staje się jedną z głównych atrakcji dnia, który para młoda dzieli wspólnie pomiędzy wszystkich gości. Uroczyste dzielenie tortu sprawia, że jest to szczególnie ważny moment dla wszystkich weselników. Nic dziwnego, że tort musi działać na wyobraźnię i być wyjątkowy. Ten z malowanymi kwiatami, będzie wprost idealnie nadawał się do tego celu.

Torebka kwiatowa

Foto: Pinterest.com

Przyznam, że to absolutnie mój faworyt wśród kwiatowych dekoracji. Pomysłowo, stylowo, nietuzinkowo. Pięknie i elegancko, a jednocześnie bez typowej dla ślubów nudy i powtarzalności. Pomysł z kwiatową torebką jest po prostu odjazdowy! Polecam wszystkim dziewczynom z odrobiną wyobraźni i nutką romantyzmu. Ten pomysł zastąpić może śmiało ślubny bukiet.

Kwiatowe akcenty w ślubnej papeterii

Foto: Zapi.pl

Jeden z najbardziej charakterystycznych elementów ślubnych to papeteria. Jeśli poszukujecie akcesoriów z kwiatami, znajdziecie bez najmniejszego problemu zarówno zaproszenia, menu weselne, podziękowania, etykiety na alkohol i wiele jeszcze innych elementów ślubnej papeterii właśnie z tego rodzaju charakterystycznymi elementami.

Na zdjęciu powyżej świetne zawieszki na wódkę weselną, które idealnie nadają się na ślub nie tylko letni, ale i wiosenny, a nawet wczesnojesienny.

Akcenty kwiatowe w weselnych strojach

Foto: Pinterest.com

Ślub latem rządzi się rozmaitymi prawami. Wśród fajnych pomysłów na weselny strój, dobrym będzie z całą pewnością dołączenie do niego elementów kwiatowych. Suknia z naszywanymi kwiatami, krawat, buty, spinka do włosów z akcentami kwiatowymi mogą zrobić prawdziwą furorę.

 

    1. Kalina 14 maja 2018

    Add Your Comment