Bukiety ślubne idealne na lato

Znalezienie idealnego bukietu ślubnego jest wyzwaniem w każdej porze roku. W przypadku letnich ślubów, kiedy pogoda daje naprawdę popalić przez swoją zmienność (gwałtowne burze, upały, ulewy, itp.) konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na wybierane do bukietu kwiaty. Warto pomyśleć o wiązankach, które składać będą się z różnych, dobrze dopasowanych do siebie kwiatów. Nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się. Znajdziesz całe mnóstwo kwiatów, które odporne są na gorąco. Trzymaj jednak w miarę możliwości swój bukiet ślubny jak najdłużej w wodzie, by wyglądał on wyjątkowo.

Smaki pomarańczy

Foto: Martha Stewart Weddings

Lato nigdy nie wyglądało piękniej. Ten letni bukiet ślubny składa się z róż, srebrników królewskich oraz z eukaliptusa. W ten sposób powstał imponujący wręcz bukiet, w pięknym, soczystym, letnim stylu.

Chłód sukulentów

Foto: Martha Stewart Weddings

Sukulenty i rośliny powietrzne są idealnie dostosowane do bycia częścią ślubnego bukietu.  I wyglądają wyjątkowo dobrze. Dodatkowo, miękka, zielona i biała paleta kolorów sprawia, że na sam ich widok można poczuć się o dziesięć stopni chłodniej.

Romantyczna aura

Foto: Martha Stewart Weddings

Od akcentów eukaliptusa po bujne i imponujące róże. Ten bukiet jest jak najbardziej odpowiednim do letnich wesel. Luźna aranżacja i lekki styl sprawiają, że jest to wiązanka idealna na romantyczne wesele.

Kolorowy chłód

Martha Stewart Weddings

Ta bajecznie kolorowa wiązanka składa się z letnich kwiatów. Tworzą ją róże, srebrniki, strąki nasienne, a także szereg drobniejszych kwiatów, które komponują się na piękną, niecodzienną wiązankę ślubną. Takiego bukietu nie sposób przeoczyć, a dodatkowo jest on idealny na lato.

Czarodziejski dryg

Martha Stewart Weddings

Ten piękny bukiet jest dowodem na to, że do stworzenia wyjątkowej wiązanki wystarczy jedna roślina i florysta – magik. Dzięki jego wyjątkowym zdolnościom stworzona została kompozycja przykuwająca uwagę, odporna na upały.

 * Opracowano na podstawie www.marthastewartweddings.com