Długie suknie ślubne, które eksponują zgrabne nogi

Tradycyjna suknia ślubna musi być biała i długa. Nie każdej pannie młodej musi odpowiadać taki całkowicie tradycyjny wygląd. Jeśli jesteś jedną z tych dziewczyn, które chcą połączył tradycję z nowoczesnością, możesz wybrać sukienkę, która choć długa, będzie eksponowała twoje zgrabne nogi. A takich sukien jest całkiem sporo. Zwykle to sukienki z dużym rozcięciem, choć niekoniecznie. Można zamiast dużego i uroczego rozporka wybrać prześwitujący materiał, czy posłużyć się i jednym i drugim rozwiązaniem równocześnie. Jeśli szukacie inspiracji, pokaże wam kilka pięknych sukienek, które nie pozostawią was obojętnymi. Zobaczcie na te propozycje. Naprawdę jest na co!

Romantycznie i z klasą

Foto: Pinterest.com

Ta sukienka zachwyca nie tylko dzięki pięknemu dołowi z rozcięciem eksponującym nogi. Zachwycająca jest również jej góra, wykonana z koronki. Całość tworzy suknie ślubną, która jest utrzymana w stylu romantycznym. Jej piękny wygląd sprawia, ze taka sukienka to marzenie niejednej dziewczyny.

Zwiewna

Foto: Pinterest.com

Zwiewna i bardzo delikatna sukienka, a jednocześnie szalenie seksowna. Pięknie podkreśla walory sylwetki, eksponując zgrabne nogi oraz kształtne biodra. Delikatna góra sukni w połączeniu ze zwiewnym dołem tworzy całość idealną na letnie śluby w upalne dni. Jeśli zamierzacie imprezować w plenerze, albo marzy wam się sesja ślubna na plaży, ta suknia ślubna jest do tego idealna.

Dwa w jednym

Foto: Pinterest.com

Sukienka składa się z dwóch połączonych ze sobą części. Pierwsza – krótka i koronkowa, druga – to doczepiany tren. Dzięki takiemu zestawieniu powstała sukienka idealna do noszenia przez panie marzące o sukni tradycyjnej, ale utrzymanej w nowoczesnym duchu. Ta kreacja z pewnością przeznaczona jest dla pań odważnych, które nie boją się eksponować swojego ciała. Spory dekolt plus wyeksponowane nogi – ta suknia jest propozycją idealną dla pań o figurze modelki.

Z prześwitem

Foto: Pinterest.com

Bardzo odważna, a jednocześnie gustowna sukienka ślubna, która zarówno zasłania, ale i dużo odsłania. Jest to sukienka, która ładnie prezentować będzie się na szczupłych dziewczynach, podkreślając zgrabną sylwetkę. Jest to sukienka, która z pewnością ma szansę wzbudzić sporo kontrowersji, z uwagi na jej bardzo odważny wygląd. Jeśli jesteście tradycjonalistkami i wolicie skromny ślub, ta sukienka nie jest dla was. Jeśli jednak lubicie odważne stroje, utrzymane w tradycyjnej konwencji, możecie się na nią zdecydować.

Modna suknia hiszpanka

Foto: Pinterest.com

Świetna opcja na śluby na plaży – sukienka hiszpanka. Idealna także na sesję na łonie natury, czy w towarzystwie zwierząt. Jeśli jesteś zapaloną miłośniczką koni, możesz zdecydować się na sesję ślubną w takiej sukni, w towarzystwie ukochanego męża oraz konia. Efekt – murowany. Ta suknia ma oprócz fajnego dołu, równie ciekawą górę.

    1. Wodzirej Łukasz 10 sierpnia 2018
    2. art-pen.ru 31 sierpnia 2018

    Add Your Comment