Eko przyjazne gadżety ślubne

Kto brał ślub ten wie, kto zamierza dopiero się dowie, że każde przyjęcie weselne wiąże się z zakupem lub stworzeniem ślubnych gadżetów. Są one interesującym dodatkiem, a jednocześnie przydatne są weselnym gościom. dziś na tapetę wezmę eko przyjazne gadżety ślubne. Z dwóch powodów: są one obecnie bardzo modne (to po pierwsze), są też ekologiczne, co jest coraz ważniejsze dla dużej grupy ludzi.

Serwetki z nasionami roślin

foto: Pinterest.com

Takie serwetki to zachęta dla bliskich, by zajęli się ogrodnictwem. I to dosłownie, bo dzięki przymocowanej do serwetki torebki z nasionami kwiatów, czy ziół będą mogli oni zasiać w swoim ogródku, czy w doniczce otrzymane nasiona i czekać, co z nich wyrośnie… Warto dołożyć do zestawu także kartkę z informacją o celu, w jakim goście otrzymali nasiona.

Jeszcze roślinnie

Foto: Martha Stewart

Innym eko gadżetem, który może spodobać się waszym gościom (i który mogą zabrać do domu) jest doniczka z ziołami. Postarajcie się, by znalazły się w nich różnorodne zioła, dzięki czemu stół z gadżetami wyglądał będzie imponująco.

Smacznie

Pinterest.com

Smaczny i z pewnością ekologiczny gadżet, który sprawi przyjemność niejednemu gościowi wesela. Taki gadżet to miód na serce dla każdego smakosza. Poszukajcie niewielkich słoiczków, w które zapakujecie ten słodki, zdrowy i naturalny produkt, a wasi goście oszaleją!

Sukulenty – winietki

Pinterest.com

Pięknie ozdobią weselne stoliki, a jednocześnie będą miłą pamiątką z wesela. Winietki – sukulenty stanowią ładną dekorację weselnej sali, a dodatkowo mogą być oryginalnym prezentem dla gości, którzy patrząc na kaktus wspominać będą wasze wesele.

Stolik ze smakołykami

Pinterest.com

Torebki z sezonowymi owocami to kolejny pomysł na ekologiczne gadżety, które zdobędą serca waszych weselnych gości. Nie tylko wyglądają one pięknie, ale jak smakują! Wyposażeni w taki weselny gadżet wasi goście uśmiechać będą się od ucha do ucha. I będzie im owocowo!