Garsonka i kombinezon ślubny – nietypowy strój panny młodej

Wybierając strój na swój wielki dzień, w większości przypadków panny młode sięgają po sukienkę. Istnieje jednak pewien procent pań, które zamiast tradycyjnej, klasycznej sukni wolą sięgnąć po coś bardziej niekonwencjonalnego, a jednocześnie zapewniającego im sto procent kobiecości i elegancji. W takim przypadku ich naturalnym wyborem staje się kombinezon lub garsonka.Przyznacie, to dość nietypowy strój panny młodej, który wyglądać może wprost nieziemsko. Zobaczcie, jak piękne kreacje może założyć na siebie każda panna młoda, która z różnych przyczyn nie zamierza sięgać po sukienkę. Oto przepiękne garsonki i stylizacje z nimi w roli głównej.

Świeże spojrzenie na modę

Foto: Pinterest.com

Wybór garsonki lub kombinezonu zamiast sukni ślubnej to sposób na to, by jeszcze bardziej zwrócić na siebie uwagę jako panna młoda. Z całą pewnością garsonka jest strojem, który mogą założyć na siebie jedynie odważne panny młode, które kochają modę i zabawę nią. Ten strój może zaimponować i sprawić, że nieco inaczej każdy z nas spojrzy na modę ślubną.

Mój pierwszy typ to kombinezon z krótkim rękawem. Prosty, delikatny, wykonany z koronki. Jego skromny wygląd pięknie dopełnią rzucające się w oczy dodatki, jak choćby wyraziste ślubne buty. Tego rodzaju strój wygląda pięknie i pozwoli czuć się swobodnie niejednej pannie młodej.

Asymetrycznie i opływowo

Foto: elfsacks.com

Elegancko i zwiewnie. Ten rodzaj kostiumu bije na głowę swoim wyglądem niejedną suknię ślubną. Jego delikatność i przepiękna linia sprawia, że jest to strój, który zachwyca swoją zwiewnością i podkreśla kobiecość. Modny, asymetryczny krój zachwyca swoją elegancją.

Prostota i klasa

Foto: Pinterest.com

Ten kostium to kompromis pomiędzy klasyczną suknią ślubną, a kostiumem. To rozwiązanie dla pań, które podążają za modą i szukają na swój ślub stroju zgodnego z najnowszymi trendami, a jednocześnie kochają klasyczne rozwiązania.

Biała garsonka i spodnie

Foto: Pinterest.com

Biała garsonka i spodnie plus wyrazista bluzka z pewnością są propozycją dla pań stawiających na eleganckie rozwiązania. Ten strój idealnie pasuje zarówno na ślub cywilny, jak i kościelny. Modne, rozszerzane spodnie plus dopasowana garsonka ładnie podkreślają figurę, a dzięki srebrnej bluzce kreacja nabiera charakteru i bardzo odświętnego, modnego wyglądu.

Dla odważnych

Foto: Ines Di Santo

Kolejna propozycja to kostium dla odważnych pań o pięknej sylwetce. Koronkowy kostium ze spodenkami podkreślają zgrabną sylwetkę. Dzięki trenowi strój prezentuje się nieziemsko, łącząc w sobie zarówno cechy kostiumu, jak i klasycznej sukni ślubnej.

Ze sportowym zacięciem

Foto: Bridal Guide Magazine

Ostatnia już propozycja to sportowa panna młoda. Kamizelka i spodnie w zestawieniu z białymi tenisówkami wyglądają nie tylko ciekawie, ale i bezpretensjonalnie. To propozycja przede wszystkim dla kobiet, które ponad wszystko cenią sobie luz i wygodę, a jednocześnie chcą wyglądać kobieco i elegancko.