Geometryczne ozdoby i dekoracje na nowoczesne wesela

Uwielbiam odkrywać nowe pomysły dekoracyjne. Moim najnowszym odkryciem są ozdoby i dekoracje geometryczne, które stały się w ostatnim czasie bardzo modne na Zachodzie. I choć nie jest to tak naprawdę nic nowego w ślubnych dekoracjach, to jednak sposób w jaki wykorzystuje się tego rodzaju motyw jest całkowicie nowatorski. Oto niektóre ciekawe pomysły na geometryczne ozdoby i dekoracje. Zobaczcie i oceńcie sami.

Geometryczna zastawa stołowa

Foto: Pinterest.com

Połączenie elegancji i nowoczesności. To dość ekscentryczne nakrycie stołu z pewnością przykuwa uwagę każdego, kto choć raz rzuci okiem w kierunku stołu. Geometryczna zastawa stołowa z talerzami o nietypowych w kształtach w roli głównej z pewnością zrobi wrażenie na każdym bez wyjątku. To modny i bardzo odważny trend, idealny dla par, które stronią od rutyny i przewidywalności.

Dekoracje na stół

ZaraZoo Photography00

Mówiąc o ozdobach geometrycznych nie sposób pominąć geometrycznych rzeźb. To numer jeden jeśli o dekoracje chodzi. Stały się one niezwykle modne i często poszukiwane w sklepach i pracowniach artystycznych w których dostępne są ślubne dekoracje. Osoby posiadające umiejętności manualne, mogą przygotować tego rodzaju ozdoby same. Takie ozdoby postawione na stole dodadzą mu uroku i niepowtarzalności. To fajny akcent na każdym nowoczesnym weselu. Jeśli wybierzecie rzeźbę na stół lepiej unikać dodatkowych geometrycznych ozdób.

 Ozdoby na środek stołu

Deer Pearl Flowers | Wedding Blog

Dekoracje na stół z motywem geometrycznym to bardzo bogata i zróżnicowana grupa. Poza wspomnianymi już dekoracjami w formie figur, czy rzeźb bardzo ciekawie prezentują się także bieżniki 3D, czy w końcu dekoracje stawiane w centrum stołu. Wybór takich ozdób można zneutralizować i złagodzić poprzez dobór prostych i jednokolorowych obrusów, czy bieżników, które stanowić będą piękne tło dla ozdób na stole.

Ozdoby panny młodej

Tidewater and Tulle

Geometryczne kształty pożądane są również w roli biżuterii ślubnej. Możecie zaszaleć zarówno z oryginalną bransoletką, naszyjnikiem, jak i tiarą, która ozdobi wasze głowy. Kwestię wyboru pozostawiam każdej pannie młodej. Grunt, by w stroju i w dodatkach czuć się dobrze ubraną, a nie przebraną.

Geometryczna papeteria ślubna

theweddingcommunityblog.com

Modne w tym sezonie stały się również zaproszenia ślubne z geometrycznym motywem, a także wszelka papeteria, jaką potrzebujemy na ślubie i weselu. Wśród najczęściej poszukiwanych poza wspomnianymi już zaproszeniami znajdują się ślubne menu, winietki, a także menu. To jednak zaledwie niektóre z propozycji, jakie można wykorzystać na swoim przyjęciu weselnym (i podczas przygotowań do ślubu).