Idealna bielizna na ślub

Ładna bielizna jest równie istotna dla wszystkich panien młodych, jak suknia, czy każdy inny element ślubnego stroju.  Po prostu idealna bielizna na ślub to podstawa. W tym wyjątkowym dniu każda kobieta po prostu musi czuć się wyjątkowo i tak samo wyglądać. Od przysłowiowych stóp, do głów. Zobaczcie same, jak możecie to osiągnąć. Pokażemy wam kilka przykładów seksownej i wygodnej ślubnej bielizny.

Pończochy, czy rajstopy?

Gładkie lub we wzorki, z delikatną lub wyzywającą koronką – pończochy od wielu sezonów stały się numerem jeden jeśli o wybór bielizny na wesele chodzi. Obecnie na rynku kupić można mnóstwo wzorów dedykowanych specjalnie na tę uroczystość, dzięki temu zaś panny młode mogą dobrać pończochy do swojego stylu oraz stylu sukienki.

Dla pań, które preferują tradycyjną bieliznę przewidziano białe rajstopy ślubne z różnymi wzorami lub gładkie, które podobnie jak w przypadku pończoch idealnie sprawdzą się w zestawieniach z różnymi sukienkami. Zobaczcie same na niektóre z propozycji pończoch i rajstop ślubnych.

Decydując się na zakup pończoch, nie zapomnijcie też o dokupieniu do nich pasa!

https://www.lamai.pl

Koszulka, body, a może gorset?

Opcja dla panien młodych, które poszukują bielizny wyjątkowej, którą chciałyby wykorzystać na noc poślubną. Ten typ bielizny raczej nie będzie pasować do sukienki z uwagi na jej krój, czy fason, za to idealnie sprawdzi się na sypialniane przygody. Warto więc przemyśleć zakup tego typu kompletów wyłącznie na noc poślubną, zaś do sukienki wybrać inną bieliznę. Do czego serdecznie zachęcam. A oto niektóre z propozycji koszulek, body i seksownych gorsetów. Zobaczcie, podziwiajcie, zamawiajcie.

Idealna bielizna to dopasowany biustonosz

Jeśli sukienka nie posiada wbudowanego biustonosza, ani też gołych pleców, czy innych elementów uniemożliwiających założenie biustonosza, koniecznie sięgnijcie po taki, który ładnie wymodeluje i podniesie piersi. Ważne, by był to biustonosz wygodny i ładny. W końcu macie wyglądać pięknie od stóp do głów, nie tylko z wierzchu, ale i pod spodem. A do tego niezbędna jest idealna bielizna na ślub.

foto: Lamai.pl

Jakie majtki

Alabastra szorty Obsessive -lamai.pl

Wybór majtek to sprawa indywidualnych upodobań. Większość pań na ten dzień wybiera seksowne stringi lub majtki panty, choć bywają i takie, które nie pogardzą seksownymi… bokserkami. Ostateczny wybór to jedynie efekt kilku wypadkowych, poczynając od potrzeby chwili, na komforcie kończąc.

Swanita figi Obsessive

Podwiązka

Swanita podwiązka

Nieodzowny element stroju każdej panny młodej, czyli podwiązka. Warto wybrać podwiązkę w tradycyjnym białym kolorze lub też w przypadku odważnych panien młodych zaszaleć. W tym celu załóżcie podwiązkę czerwoną lub zgodnie ze ślubnym przesądem poszukajcie czegoś niebieskiego.

Komplety bielizny

Opcja dla panien młodych, które lubią dostawać wszystko w komplecie, a nie dobierać element po elemencie. Ta piękna bielizna to dowód na to, że czasem dobrze jest sięgnąć po gotowe rozwiązania, które z pewnością zawrócą w głowie szczęśliwemu panu młodemu. Zatem drogie panie do dzieła. Tak odziane będziecie czuć się pięknie i pewnie i wzbudzać podziw w swoim małżonku.