Idealny wiosenny ślubny bukiet

Wiosna to niepowtarzalna okazja do tego, by zafundować sobie kapitalny ślubny bukiet. Oczywiście taki, który składał będzie się z wiosennych kwiatów i przyozdabiał każdą pannę młodą. Wybór wiosennych kwiatów jest imponujący, dlatego każda kobieta w tym dniu wstępująca w związek małżeński powinna czuć pełnię szczęścia ze względu na olbrzymie możliwości wyboru. Zanim jednak zdecydujecie się na konkretny bukiet, a raczej na konkretne kwiaty, które znajdą się w bukiecie, warto nieco się rozejrzeć. Oto z czym możecie mieć do czynienia przy odrobinie wysiłku i dobrej woli waszej florystki. Zobaczcie i oceńcie same.

Pokochaj pastele

Pinterest.com

Pastelowa paleta kolorów sprawia, ze tego typu bukiety są jednymi z chętniej wybieranych przez panny młode. Kwitnące, tętniące pełnią życia, z peoniami i różami, taki bukiet to kwintesencja romantyzmu i urokliwego czaru. Takiej propozycji nie odmówi sobie żadna romantyczna panna młoda, zwłaszcza, że bukiet ten wygląda naprawdę przepięknie dzięki gęsto osadzonym, spływających kaskadowo kwiatom.

Kolorowy zawrót głowy

Foto: Nouba.com.au

Piękne, kolorowe kwiaty sprawiają, że bukiet zyskuje zupełnie niesamowity wymiar. To sposób na to, by przenieść wesele na wyższy poziom i zyskać wyjątkowy efekt wizualny. Dzięki połączeniu bujnej zieleni, pomarańczu, fioletu oraz delikatnego różu stworzyć można ciekawe połączenie, zabawne i romantyczne zarazem. I z pewnością idealne na wiosnę.

Lawendowy szał

Pinterest.com

Wiosna to pora roku dająca możliwość zabawy kolorem. Dzięki dużemu wyborowi kwiatów można sprawić sobie bukiet w praktycznie każdej barwie, jaką zapragniecie. Świetnie sprawdzają się np. lawendowe bukiety ślubne, które idealnie zgrywają się z różnymi kwiatami sezonowymi. Ich olbrzymim atutem jest też to, że wpasować można je zarówno do panny młodej ubranej w sposób tradycyjny, jak i tej noszącej nietypową suknię ślubną.

Foto: Style me pretty

Romantycznie i klasycznie

Foto: Pinterest.com

Klasycznie i słodko a do tego romantycznie. Wszystkie zwolenniczki tradycyjnych bukietów ślubnych docenią taką wiązankę, która składa się z dobrze wszystkim znanych kwiatów, a do tego  dostępnych wiosną. Ten bukiet to dowód na to, ze tulipany są nieśmiertelne i warto wykorzystać je w swoim ślubnym bukiecie.

Pinterest.com