Inspirujące bukiety ślubne na jesienne wesela

Wybierając ślubny bukiet warto zainspirować się tym, co proponuje nam natura. Jesień, to idealna pora na wybór nietuzinkowych i niepowtarzalnych w innych porach roku kwiatów. Niezależnie od tego, czy kwiaty dobierać będziecie pod kątem ich koloru (słynne jesienne czerwienie, brązy, żółcie, purpury i pomarańcze), czy też sięgniecie po charakterystyczne dla jesieni propozycje – chryzantemy, astry, czy anemony – efekt może okazać się piorunujący. Ślubna wiązanka może okazać się tym, co wiąże ze sobą różne elementy ślubu. Warto sięgnąć również po specjalne dodatki, które upiększą salę weselną. Mogą być to choćby jagody, kolorowe liście, a nawet… trawa. Zobaczcie sami, jak wiele możliwości na stworzenie przepięknych i inspirujących bukietów ślubnych stwarza jesienna aura.

Wiązanka horyzontalna

https://www.laurenkinsey.com/

Przepiękny i niepowtarzalny bukiet stworzyć można z róż ogrodowych, anemonów, storczyków, paproci, gałązek oliwnych i w końcu kolorowych liści. Dzięki temu w rękach panny młodej znajdzie się bukiet, którego nie można przeoczyć. Idealny na każdy jesienny ślub.

Brzoskwiniowa świeżość

https://www.theweddingscoop.com/

Na ten bukiet składają się różne kwiaty i dodatki, poczynając od róż i peonii, na liściach eukaliptusa kończąc. Wszystko scala w niesamowity sposób brzoskwiniowy kolor, sprawiając, iż bukiet ten wygląda bardzo świeżo. Tego rodzaju bukiet daje wam wiele możliwości chociażby na wybór innych kwiatów (np. dalii), a niezależnie od tego jakie kwiaty wybierzecie, jeśli będą one w brzoskwiniowym odcieniu, bukiet wyglądał będzie przyjemnie miękko i delikatnie.

Jesienne orchidee

https://www.brandonkidd.net/wedding

Wspaniały bukiet stworzony z orchidei to jak najbardziej typowy jesienny pomysł. Imponująco wyglądają zarówno bukiety drobniejsze, jak i te o dużych rozmiarach. Wybór konkretnego bukietu zależy oczywiście od wizji państwa młodych, a w szczególności panny młodej co do wyglądu takiego bukietu.

Róże w jesiennych odcieniach

http://www.artisanevents.net/

Piękne jesienne kolory i kwiaty pasujące do każdej pory roku to wyznacznik idealnego bukietu. Na zdjęciu zaprezentowany został bukiet róż w różnorodnych odcieniach, który imponuje zarówno barwami, jak i piękną aranżacją.