Jak przygotować się do ślubnej sesji buduarowej – porady eksperckie

Foto: Pinterest.com

Myślisz o wyjątkowym prezencie ślubnym dla narzeczonego? Przemyśl pozowanie do ślubnej sesji buduarowej. Dzięki niej zabierzesz przyszłego małżonka na gorącą wyprawę, tylko dla waszych oczu, a przy okazji zyskasz fajną pamiątkę. Zdjęcia buduarowe to najwspanialszy prezent ślubny, który jest dowodem oddania narzeczonej i pełnego zaufania. Nie jest to jednak sesja łatwa, wymaga bowiem pozowania przed fotografem. Te piękne fotki w prowokacyjnych pozach mogą okazać się dużym wyzwaniem dla kobiety, zwłaszcza jeśli przełamać musi swoją nieśmiałość. Aby pomóc wszystkim dziewczynom, które dla swoich ukochanych chcą zdecydować się na sesję buduarową, zebrałam porady od profesjonalistów. Dzięki nim przygotujecie się do sesji buduarowej i wypadniecie na niej świetnie.

Poznaj swojego fotografa

Foto: Pinterest.com

Pierwsza rzecz o jakiej musisz pomyśleć, to znalezienie dobrego fotografa. Jeśli nie znasz fotografa, który mógłby wykonać dla Ciebie profesjonalną sesję, poszukaj w sieci, popytaj wśród znajomych. To, kto będzie robił Twoje zdjęcia ma kluczowe znaczenie. Upewnij się, że ma on podobną wizję artystyczną do Twojej i oceniany jest dobrze przez swoich klientów. Musisz czuć się też dobrze ze swoim fotografem, tak, byś mogła swobodnie wejść w swoją rolę i nie krępować się podczas sesji.

Pokaż swój styl

Foto: Pinterest.com

Dobrze wiesz, co lubisz. Przejrzyj w sieci, czy czasopismach zdjęcia, które uważasz za seksowne i smaczne zarazem. Wybierz je i pokaż swojemu fotografowi, jak widzisz tego typu sesję. Być może urzeknie Cię określona kompozycja, światło, a może konkretny strój, czy poza? Upewnij się, że Twój fotograf widział przed sesją podesłane przez Ciebie zdjęcia, tak, by wiedział czego szukasz.

Myśl o narzeczonym

Foto: Pinterest.com

Sposób na udaną ślubną sesję buduarową to wczuć się w oczekiwania swojego mężczyzny. Pomyśl jakie ma on fantazje, co lubi, co z pewnością przypadnie mu do gustu. I daj mu to na swojej sesji. Pomyśl o kostiumie lub klasycznym wyglądzie, tak by Twój przyszły mąż na zdjęciach zobaczył to, co chce widzieć.

Myśl sexy, a będziesz sexy

Foto: Pinterest.com

Zanim staniesz przed obiektywem, pozuj przed lustrem. Znajdź rzeczy, które w sobie lubisz i podczas sesji myśl o tym, by je wyeksponować. To, jak wypadniesz na zdjęciach w dużej mierze zależy od tego, jak podejdziesz do sesji. Spięcie się i nerwy nie są Twoim sprzymierzeńcem. Myśl o tym, co w Tobie piękne, a poczujesz się seksownie.

Przygotowanie do zdjęć

Foto: Pinterest.com

Podobnie jak w dniu Twojego ślubu, musisz wyglądać perfekcyjnie podczas sesji. Wielu profesjonalnych fotografów posiada współpracujących z nim makijażystów, fryzjerów i stylistów, którzy przygotują Cię do sesji. Jeśli Twój fotograf nie posiada takiego zaplecza, poszukaj go sama.

Liczy się dobra zabawa

Foto: Pinterest.com

Pamiętaj, że sesja buduarowa ma być przyjemnością, nie zaś przykrym doświadczeniem. Pozując do zdjęć masz bawić się dobrze i robić to nie wyłącznie dla swojego narzeczonego, ale i dla siebie i własnej satysfakcji. Jeśli czujesz skrępowanie poproś fotografa o włączenie Twojej ulubionej muzyki.

Pokaż swoją piękną stronę

Foto: Pinterest.com

Nie musisz mieć perfekcyjnej sylwetki, aby pozować do sesji buduarowej. Pokaż się jednak z najlepszej strony, ukazując te części ciała z których jesteś dumna. Eksponując to, co lubisz w sobie najbardziej poczujesz się pewnie i seksownie.

 

    1. Fotograf Częstochowa 4 listopada 2018

    Add Your Comment