Jesienna sesja narzeczeńska – pomysły i propozycje

Jesień to dla wielu par ulubiona pora roku. Zwłaszcza zaś dla tych, które wiedzą, jak piękna i romantyczna może być złota, polska jesień! Właśnie dlatego jest to idealny moment na sesję narzeczeńską, która może okazać się fantastycznym sposobem na pokazanie swoich emocji i utrwalenie ich na zdjęciach.

Jeśli szukacie pomysłu na piękne zdjęcia, a co za tym idzie na niebanalną i niepowtarzalną sesję narzeczeńską, możecie zainspirować się pomysłami, które przedstawiam wam poniżej. Życzę wam miłego oglądania i samych pięknych ujęć!

Prosto i skutecznie

Foto: Pinterest.com

Prostota i postawienie na naturalność, to główne elementy charakterystyczne dla tej sesji narzeczeńskiej i tego zdjęcia. Jeśli macie swoje ulubione miejsce, w którym chętnie spędzaliście wspólne chwile (lub nadal to robicie), wybierzcie je na waszą sesję. Będzie romantycznie, sentymentalnie i przede wszystkim naturalnie. A wy poczujecie się swobodnie, dzięki czemu zdjęcia wyjdą naprawdę udane!

Na łonie natury

Foto: Pinterest.com

Sesja w lesie, w polu przy snopkach, a może nad jeziorem? Pomysłów można znaleźć całe mnóstwo, wystarczy tylko ruszyć wyobraźnią i pomyśleć o tym, co się lubi. A potem przystąpić do realizacji pomysłu. Oczywiście nie obejdzie się bez zaprzyjaźnionego fotografa! Pamiętajcie, że połowa sukcesu to dobre miejsce i świetne kadry, druga połowa to już wasz udział i pozytywne nastawienie!

Niestraszna im plucha…

Foto: Pinterest.com

Deszcz i niepogoda to nie powód do odwoływania sesji narzeczeńskiej! Wręcz przeciwnie! To idealne zrządzenie losu, dzięki któremu wasza sesja przyniesie obfite plony w postaci bajkowych fotografii. Możecie pokusić się np. o czarno-białe zdjęcia, które oddadzą klimat i nastrój, tworząc aurę niesamowitości i uroku. A wy na zdjęciach prezentować będziecie się romantycznie. I z pewnością daleko będzie wam do ponuraków!

Wykorzystując dary natury

Foto; Pinterest.com

Jeśli boicie się, że wasze zdjęcia wypadną zbyt pospolicie, możecie wykorzystać swoją inwencję i dary jesiennej przyrody, by stworzyć niezapomniane zdjęcia na których epatować będziecie pozytywną energią i radością życia. Możecie posłużyć się zarówno zupełnie szalonymi i odjechanymi pomysłami, jak i prostymi, które wniosą do waszych zdjęć pozytywny zastrzyk energii. To, co wybierzecie musi pasować do was i waszych osobowości!

Bez cienia wątpliwości

Foto: Pinterest.com

Wykorzystując wspominane przed chwilą dary natury, możecie zaznaczyć charakter sesji. tak, by nikt nie miał wątpliwości w czym rzecz! Pierścionek zaręczynowy zawieszony na kolorowym liściu? Jestem jak najbardziej na tak! Z resztą, podobnie jak szczęśliwa narzeczona!