Najlepsze prezenty od Państwa Młodych

Podaruj im prezent, który będą zawsze pamiętać i/lub który wiązać będą zawsze z doniosłymi okazjami. Poznaj pomysły na nietuzinkowe prezenty od przyszłych małżonków dla osób ważnych w ich życiu, które pomagały w przygotowaniach ślubnych. Drużki, drużbowie, świadkowie i świadkowe, to osoby, które są niezwykle ważne w przypadku każdej uroczystości ślubnej. Pokaż im, że doceniasz ich wkład w przygotowania uroczystości ślubnej, a także to, że są dla Ciebie wyjątkowymi ludźmi. Zastanów się nad wyborem rzeczy, które będą odzwierciedlać ich osobowość i zainteresowania. Aby pomóc wam w odnalezieniu idealnych podarunków postanowiłam pokazać wam kilka propozycji, które mogą stać się inspiracją dla was. Choć niektóre mogą wydać wam się nieco irracjonalne, zapewniam, że obdarowana nimi osoba z całą pewnością pomyśli inaczej, ciesząc się, że została tak doceniona. Postawcie na indywidualizm każdej osoby i na jej aktualne potrzeby, a znajdziecie prezent perfekcyjny. I przy okazji zmieścicie się w z góry zaplanowanym budżecie.

Spersonalizowane torby

Foto: Etsy.com

Spersonalizowana torba to prosty i niedrogi sposób na podziękowanie swojej świadkowej, czy druhnom (o ile je miałaś). W opcji bardziej rozbudowanej i bogatszej do dużej torby wrzucić możesz gadżety, które wypełniać będą torbę po brzegi. Mile widziane rękodzieła – biżuteria z bransoletkami, czy kolczykami zapakowane w estetyczne pudełka, jak i inne gadżety, które być może potrafisz zrobić sama. Fajnie też dodać kosmetyki, zwłaszcza pachnące mydełka i sole, które również przygotować możesz sama.

Stylowa biżuteria

Foto: https://www.lizbanfield.com/

Jeśli znasz swoją świadkową od wieków i jest ona dla Ciebie osobą wyjątkową (np. Twoją siostrą) możesz wymyślić dla niej prezent wyjątkowy, który sprawi jej mnóstwo radości. Możesz podarować jej np. stylową biżuterię – wymarzone kolczyki, pierścionek, czy naszyjnik o którym marzyła od dawna. Nie będziesz mieć problemu z wyborem, zwłaszcza dla osoby Ci tak bliskiej.

Pudełko niespodzianek

Foto: Foxblossom Co.

Prezent, który kocha każda kobieta, czyli pudełko wypełnione kosmetykami. Zawsze mile widziane przez wszystkie panie, choć nie tylko – dobrymi kosmetykami nie pogardzą wszak i panowie. Pomyślcie o takim prezencie dla swoich świadkowych i druhen, zwłaszcza jeśli po ciężkich ślubnych przygotowaniach potrzebują one odrobiny odpoczynku. Należnego im jak nic innego!

Liścik z podziękowaniem

Foto: Pinterest.com

Nie musisz wręczać swojej świadkowej niczego drogiego i wyszukanego. Wystarczy podarować jej coś, płynącego prosto z serca. Krótki liścik będzie prezentem, który wzruszy ją do łez i sprawi olbrzymią przyjemność. Nie zapomnij tylko napisać w nim jak ważna jest dla Ciebie i jak bardzo cenisz sobie jej przyjaźń.