Najpiękniejsze akwarelowe zaproszenia ślubne

Projekty zaproszeń ślubnych wciąż nie przestają zadziwiać. Pozornie wydawać może się, że w tej kwestii wszystko już zostało wymyślone, jednak patrząc na nowo pojawiające się projekty, okazuje się, że na tym polu projektanci wciąż mają mnóstwo do powiedzenia. Aby nie być gołosłowną pokażę wam dziś piękne projekty akwarelowych zaproszeń ślubnych, które mogą zawrócić w głowie niejednej pannie młodej.

Dla kogo akwarelowe zaproszenia ślubne?

Foto: http://jennysmithandco.pass.us

Z całą pewnością ten typ zaproszeń kojarzy się z wiosennymi i letnimi ślubami. Swoista lekkość i delikatność jakie biją z projektów tego rodzaju zaproszeń sprawia, że chętnie wybierane są one jako zaproszenia o tych porach roku. Wszystkie też sprawdzają się na zaproszenia dla romantyków, którzy poszukują delikatnych i zwiewnych rzeczy, dzięki którym poczują się wyjątkowo. Akwarelowe zaproszenia ślubne to gwarancja tego rodzaju doznań.

Soczyste akwarelowe zaproszenie

Foto: Pinterest.com

To akwarelowe zaproszenie idealnie pasuje do letnich przyjęć weselnych. Bujna roślinność w pełnym rozkwicie kojarzy się z latem w pełni. Warto wykorzystać takie zaproszenie na ślub rustykalny, czy ślub z roślinnym motywem przewodnim. Bogata paleta barw sprawia, że zaproszenie będziecie mogli wręczyć właściwie niezależnie od wybranego koloru przewodniego ślubu.

Romantycznie

Foto: Pinterest.com

Biorąc ślub w niewielkim, do tego starym kościele jakich u nas pod dostatkiem, warto pomyśleć o zaproszeniu podobnym do tego ze zdjęcia. Piękna ikonografia plus pastelowe wykonanie sprawia, że od tego zaproszenia nie sposób oderwać wzroku. Jest ono ładne, delikatne i bardzo romantyczne zarazem. Świetnie sprawdzi się na śluby organizowane w różnych stylach, jest bowiem niezwykle uniwersalne. To zaproszenie to połączenie dobrego smaku i sztuki. Po prostu piękne.

Roślinne trendy zawsze w modzie

Foto: Pinterest.com

Roślinnych zaproszeń nigdy dość. Ten trend nie umiera nigdy, o czym świadczy kolejne w moim zestawieniu zaproszenie roślinne (obok wcześniejszego kwiatowego). Mając do dyspozycji taki akwarelowy projekt możecie stworzyć ciekawy i bardzo ładny komplet papeterii ślubnej, z zaproszeniami, podziękowaniami dla gości oraz kartami RSVP, czy innymi elementami potrzebnej wam papeterii.

Ilustrowane, akwarelowe zaproszenie ślubne

Foto: Pinterest.com

W tym zaproszeniu wykorzystano kilka popularnych obecnie trendów. Po pierwsze jest to zaproszenie akwarelowe. Po drugie wykorzystuje modny trend na stworzenie zaproszenia ilustrowanego. Po trzecie zaś ma ono nietypową formę, harmonijkową, która w ostatnim czasie poszukiwana jest na Zachodzie Europy. Wszystkie te elementy sprawiają, iż zaproszenia tego typu są dziś wręcz pożądane przez pary, które za ich pomocą mogą wyrazić siebie i opowiedzieć przy okazji nieco o sobie za pomocą ilustrowanych akwarelami zaproszeń.

Zapraszamy również do odwiedzenia bloga ślubnego https://papeteria-slubna.weebly.com/