Prezenty dla druhen, które od razu pokochają

Przyjęcie kawalerskie, czy wieczór panieński nie ograniczają się tylko do otrzymywania prezentów przez przyszłego pana młodego i przyszłą pannę młodą. To również okazja, by wręczyć fajne gadżety swoim druhnom i drużbom, którzy poświęcają mnóstwo energii na wasz wielki dzień. Zobaczcie, co fajnego możecie podarować dziewczynom, które wspólnie z wami świętują wasz ślub i bawią się na panieńskim. W następnym artykule opowiemy wam o prezentach dla facetów.

Prezenty dla druhen

Pudło z kosmetykami

Foto: Pinterest.com

Nie bez powodu jednym z prezentów, który ucieszy każdą dziewczynę bez wyjątku jest skrzynka z kosmetykami. Nie musisz kupować olbrzymich zestawów, a jedynie niewielką skrzynkę z próbkami, by ucieszyć swoje druhny. Kosmetyki to prezent, który ucieszy każdą kobietę niezależnie od jej wieku, bo każda kobieta lubi być zadbana i dopieszczona. A co zapewni to lepiej, niż dobry kosmetyk? Cała skrzyneczka kosmetyków!

Personalizowany kubek / szklanka / kieliszek

Foto: Pinterest.com

Opcja szczególnie interesująca dla gadżeciarzy. Jeśli wiecie, że druhny są sentymentalne i przywiązują wagę do drobiazgów, taki kubek, czy kieliszek to idealny prezent. W zależności od tego, jaki prezent wybierzecie, możecie pokusić się o konkretny napis. Możecie wybrać np. imię waszej druhny i dedykację dla niej. Możecie też dodać datę wieczoru panieńskiego, sentencję, wspólne zdjęcie na kubku, etc. Słowem wybór zależy od  waszej pomysłowości.

Zestaw pierwszej pomocy

Foto: Pinterest.com

Planujcie ostre przyjęcie panieńskie? Przygotujcie dla swoich przyjaciółek zestaw idealny na kaca. Może znaleźć się w nim butelka wody mineralnej, kefir, plaster, kompres, tabletki przeciwbólowe i tego typu gadżety. Z pewnością dziewczyny ze słabą głową docenią ten gest!

Opaska na oczy

Foto: Pinterest.com

Gadżet idealny dla druhen, którym Twój sen spędza sen z powiek. Jeśli wiesz, że są one mocno przejęte z powodu przygotowań ślubnych i nie mogą spać z przejęcia, taki prezent może okazać się dla nich zbawienny.

Kolczyki

Idealny prezent dla wszystkich modnych kobiet, które uwielbiają świecidełka i błyskotki. Nie musicie fundować im kolczyków ze szczerego złota. Może być to gustowna, tania biżuteria, która będzie prawdziwą ozdobą. Grunt, by było to coś luźno związane z waszym ślubem i ślubnym motywem.

Biżuteria

Foto: Pinterest.com

Biżuteria to pomysł kapitalny. Nie musicie ograniczać się do kolczyków. Możecie wybrać naszyjnik, czy bransoletkę, które stanowić będą niepowtarzalną ozdobę i dodatek do stroju. Dzięki takiemu prezentowi każda obdarowana druhna będzie pamiętać o swojej przyjaciółce, od której otrzymała prezent, kiedy tylko rzuci okiem na swoją stylizację.