Prezenty dla drużbów, których nie zapomną

Niedawno pisałam o ciekawych pomysłach na prezenty dla druhen, świadkowej i dla wszystkich dziewczyn i kobiet, które chcecie jakoś wyróżnić i wyrazić im swoją wdzięczność za obecność na ślubie oraz wkład w ślubne przygotowania. Dziś podobna propozycja dla panów, którzy czują się zobowiązani wobec swoich drużbów, świadka, przyjaciół, czy bliskich kumpli. Przedstawiam ciekawe pomysły na czasem szalone, a czasem bardzo praktyczne prezenty dla panów, które można wręczyć na wieczorze kawalerskim lub w dniu ślubu. Zobaczcie sami, co fajnego i za niewielkie pieniądze, czy przy niewielkim nakładzie pracy możecie przygotować.

Zabawne skarpety

Foto: Pinterest.com

Jeden z najbardziej oczywistych, ale też i sympatycznych prezentów. Kolorowe, wesołe skarpety to pomysł na to, by obdarować nimi faceta z dystansem do siebie i życia, z dużym poczuciem humoru i wewnętrznym luzem. Jeśli zdecydujecie się na taki upominek, możecie umówić się na założenie takich właśnie skarpet w dniu ślubu. Ten sam deseń, lecz inny kolor z pewnością przykuje uwagę niejednego weselnego gościa. Uwierzcie, że skarpety to jeden z chętniej otrzymywanych (i wykorzystywanych) prezentów dla drużbów.

Otwieracz do butelek

Foto: Pinterest.com

Jeśli mowa o najlepszych kumplach, nie może zabraknąć i rozmów przy piwie. A skoro tak, warto zafundować kumplom grawerowany otwieracz do butelek, którym otwarcie schłodzonego i ulubionego piwa będzie czystą przyjemnością. A potem panowie będą mogli wygodnie rozsiąść się na kanapie i oglądać mecz ulubionej drużyny. Albo otworzyć piwko ukochanej, z którą wybiorą się na grilla do przyjaciół!

Dla świadka i drużby w jednym

Foto: Inspired by this

Brat, ojciec, czy przyjaciel to osoba jedyna w swoim rodzaju, którą warto uhonorować w sposób szczególny. Zwłaszcza za rolę, jaką odgrywają w życiu pana młodego. Jeśli macie takich właśnie bliskich facetów, możecie podarować im coś, czym nie pogardzi większość facetów. Może być to np. zestaw podobny do tego ze zdjęcia. Ulubiony alkohol, do tego szklanka, czy inne naczynie do picia, zapakowane w ozdobną skrzynkę. Wszystko to gustownie zapakowane i elegancko podane – z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego drużby.

Modny prezent dla brodacza

Foto: Pinterest.com

Jeśli w grę wchodzi świadek / drużba posiadający zarost, warto pomyśleć o zestawie, który może sprawić mu prawdziwą frajdę. Mam tu na myśli zestaw do pielęgnacji brody i zarostu. Modne ostatnio są szczególnie wszelkiego typu szczotki i kosmetyki do brody i wąsów, jak choćby zestawy od Capt. Fawcett. Jeśli mamy do czynienia z panem o odwrotnej potrzebie, czyli potrzebie golenia, można zafundować mu zestaw jak na zdjęciu – brzytwę, pędzel, krem po goleniu, itp.

Pudełko na krawaty

Foto: Pinterest.com

Bardzo fajny, niedrogi i zarazem praktyczny gadżet, który ułatwi życie wielu facetom. Mowa oczywiście o pudełku na krawaty, dzięki któremu każdy krawat znajdować będzie się na swoim miejscu, w dodatku zawsze pod ręką. Jeśli macie pewność, że wasz kumpel jest właścicielem pokaźnej ilości krawatów i ma wiecznie problem z utrzymaniem porządku w swojej garderobie, taki prezent będzie jak znalazł. Idealnie wpasujecie się w potrzeby kumpla!