Ślubne trendy 2018 roku, które mogą Cię zaskoczyć

Sezon ślubny w pełni. Jak każdego roku zaskakuje swoimi niesamowitymi pomysłami i atrakcyjnymi propozycjami. Jeśli myślicie, że wiecie wszystko na temat mody ślubnej, jesteście w błędzie. Zobaczcie na ślubne trendy 2018 roku, które mogą Was zaskoczyć swoją pomysłowością, żywiołowością, słowem swoim niecodziennym i świeżym spojrzeniem!

Głębokie kolory i czarne akcenty

Foto: Pinterest.com

Jasne i delikatne kolory, w tym miętowy i brzoskwiniowy są bardzo popularnymi kolorami weselnymi, zwłaszcza w okresie wiosennym. Ten sezon jednak to okres w którym dominują nasycone barwy, żywa kolorystyka o bogatych i dramatycznych wręcz odcieniach. Modne szczególnie są kolory typu bordowy, które pojawiają się między innymi w aranżacjach kwiatowych. Obok nasyconych kolorów częstym akcentem podkreślającym wyjątkowość wydarzenia stał się kolor czarny, który pojawia się w rozmaitych ślubnych aranżacjach. Jeśli chodzi zaś o kolory metaliczne, to nadal chętnie widziane są złoto oraz miedź, które są nadal najbardziej popularnym weselnym trendem. Pojawiają się jednak obok nich coraz częściej i chętniej srebro oraz chrom.

Frędzle i kryształy…

Ten trend to istne szaleństwo. Z pewnością przeznaczony jest on dla osób odważnych, które nie boją się nowych mód. To jeden z najważniejszych trendów 2018 roku. Możecie spodziewać się, iż zobaczycie kryształy i / lub frędzle dosłownie wszędzie – począwszy od dekoracji stołów i krzeseł, na elementach bukietów kończąc. Jeśli chodzi o kryształy, to będzie można zobaczyć je w roli bibelotów niedbale porozrzucanych po ślubnym stole, przypominać będą dzięki temu wesela sprzed lat.

Popularne pozostaną nadal kamienne elementy typu marmur, które cieszyły się zainteresowaniem i w poprzednich latach.

Ślub w fabryce

Foto: Pinterest.com

Podczas gdy większość par wskazuje, że wymarzonym miejscem na ślub jest ślub w plenerze, w romantycznej scenerii, ten rok to moment, w którym wielką popularność zdobywają śluby i wesela organizowane w przestrzeniach industrialnych. Wszelkie przestrzenie fabryczne świetnie spełniają się nie tylko w roli miejsca idealnego na sesję ślubną, ale i na zorganizowanie tu przyjęcia weselnego!

W aksamitach

Foto: Pinterest.com

Powiedz do widzenia niewygodom! W dzisiejszych czasach pary stające na ślubnym kobiercu nie tylko chcą, ale wprost wymagają, aby ich wesela były nie tylko piękne, ale i wygodne oraz przytulne dla gości. Właśnie dlatego zapewnić trzeba gościom nie tylko wizualną przyjemność, ale i wrażenia przyjemne w dotyku. Stąd moda na aksamit, który jest miękki w dotyku, daje poczucie ciepła, komfortu, a nawet luksusu. Aksamit to materiał wymarzony na ślub zimą 2018 roku.

Czerń i złoto w papeterii

Foto: Pinterest.com

Połączenie czerni ze złotem to trend w papeterii 2018 roku. Elegancja połączona jest tu z kolorem, od którego jeszcze do niedawna stronili weselnicy. Dziś czerni znaleźć można naprawdę całkiem duże ilości, zwłaszcza zaś na papeterii z fakturowymi elementami

Strój panny młodej: spodnie i aksamit

Dziś suknia panny młodej nie musi być wcale… sukienką! 2018 rok chętnie sięga po  kostiumy oraz kombinezony ze spodniami, które zachwycają swoją elegancją. Zima 2018 roku należeć będzie oczywiście do aksamitnych kombinezonów dla panien młodych, które nie boją się szokować swojego otoczenia!