Szykowne porady jak nie zmarznąć na ślubie urządzanym zimą

Wiele par, choć kocha zimę, rezygnuje z zawierania małżeństwa o tej porze roku z powodu strachu przed chłodem. Tymczasem ta pora roku nie powinna was odstraszać, bo możecie założyć mnóstwo kapitalnych kreacji, dzięki którym wyglądać będziecie szykownie i czuć się komfortowo i ciepło.Oto kilka pomysłów na zimowy strój.

Okrycie wierzchnie to podstawa

Foto: Pinterest.com

Zima, czy lato – każda panna młoda marzy o tym, by jej suknia była wyjątkowa. To atrybut każdej panny młodej, który podkreśla wyjątkowość chwili i okazji. Istotne jest więc, by okrycie wierzchnie świetnie komponowało się z suknią. Zimowe panny młode założyć mogą piękne, luksusowe futro, czy elegancki biały płaszcz, jeśli marzą o klasycznym stroju. Nowoczesne panny młode założyć mogą tego dnia skórzaną kurtkę, a nawet wdzianko, co będzie wyglądało oryginalnie i doda ciekawego wymiaru strojowi panny młodej.

Etola na ramiona

Foto: Pinterest.com

Innym pomysłem na okrycie wierzchnie dla panny młodej jest zarzucenie na ramiona futrzanej etoli. Pamiętajcie jednak, by była to narzutka ze sztucznego futra! Wygląda to elegancko i klasycznie, co docenią wszystkie miłośniczki klasyki.

 

Krótka kurtka lub ciepły żakiet

Foto: Pinterest.com

Jeśli nie chcecie zasłonić całej sukni ślubnej, możecie pokusić się o krótką kurtkę. To opcja, która sprawdzi się zwłaszcza w trakcie lekkiej zimy.

Ozdobna narzutka na ramiona

Foto: Pinterest.com

Jeśli zależy wam na spektakularnym efekcie, możecie wybrać ozdobną narzutkę, która będzie równie piękna, co suknia ślubna. Dzięki niecodziennym ozdobom zyskać można naprawdę imponujący efekt wizualny. A przy okazji panna młoda z pewnością nie zmarznie. Nawet, jeśli postanowi założyć sukienkę ślubną z krótkim rękawem, a nawet bez! Zastrzec jednak muszę, że tego typu narzutka spełni swoje zadanie wyłącznie na sali weselnej!

Kontrastowa chusta

Foto: Pinterest.com

Piękna, kontrastowa chusta to pomysł na oryginalny wygląd. Świetnie współgrać będzie z suknią w stylu rustykalnym, czy boho, pozostawiając gości w niemym zdumieniu i zachwycie. Piękny, oryginalny i przede wszystkim ciepły pomysł na strój zimowy nie pozostawi wątpliwości o upodobaniach panny młodej i jej wyrafinowanym guście!